خانه| پيام

سبد سفارشات شما


نام کالا قيمت تعداد حذف

حرفه ای ترین دوربین مراقبت از کودک ۰۹۹۱۱۱۹۵۸۲۹


افرادی که دوست دارند سایت فروشگاهی اصل اسپای سون را ببینند روی http://spysoon.com/ بزنید تا انواع دوربین و ردیاب های مخفی و شنود میکروفون بیسیم را ببینید. جهت مشاوره رایگان و خرید میتوانید با تلفن 09911195829 تماس بگیرید یا داخل واتساپ پیام دهید.


قيمت 0ريال

حرفه ای ترین دوربین مراقبت از کودک ۰۹۹۱۱۱۹۵۸۲۹
حرفه ای ترین دوربین مراقبت از کودک ۰۹۹۱۱۱۹۵۸۲۹

دوربین کودک یا دوربین مراقبت کودک یکی از ابزارهای مفید برای مراقبت از کودکان و نظارت کامل بر عملکرد پرستار آنها وقتی در خانه نیستید می باشد. معمولا برای نظارت بر کودکان و یا مراقبت از سالمندان از این مدل دوربین های وای فای استفاده می شود و این سیستم دوربین وایرلس بدون هیچگونه سیم کشی بصورت بیسیم به مودم وای فای منزل تان متصل می گردند و همچنین برای ضبط تصاویر نیز به دستگاه DVR نیازی ندارند و با قرار دادن یک مموری کارت میکرو اس دی داخل دوربین می توانید بصورت 24 ساعته تصاویر را ضبط کنید. 

با استفاده از دوربین مراقبت کودک وایرلس  Sricam براحتی می توانید از هر جایی مراقب کودک خود بوده و بر کار پرستار کودک تان یا خدمتکار منزل نظارت کنید . 

یکی از اهداف نصب دوربین مداربسته در محیط خانه می تواند نظارت بر کار پرستار کودک و یا سالمند مان باشد. هنگامی که شما در محل کار خود یا خارج از منزل هستید و کودکان یا سالمند شما در منزل به همراه پرستار خود می باشند، می توانید فعالیت های آنها را از طریق اینترنت بر روی کامپیوتر، لپ تاپ یا تلفن همراه خود براحتی از طریق اپلیکیشن SriHome  و یا برنامه ویندوز SriHome مشاهده کنید . همچنین این روز ها بیشتر خانم ها از خدمتکار برای انجام کار های منزل شان کمک می گیرند گاهی بصورت روزانه ، بعضی چند روز در هفته و بعضی ها هم تنها در مراسم خاص و مهمانی ها ، اینکه بتوانید حتی زمانی که در منزل نیستید بسادگی همه چیز را کنترل کرده و جلوی هر گونه سوء استفاده یا سوء تفاهمی را بگیرید در هر مراسمی بسیار برایتان آرامش بخش خواهد بود. 

پشتیبانی توسط بيزنا | طراحی قالب توسط مهدی نت