خانه| پيام

سبد سفارشات شما


نام کالا قيمت تعداد حذف

خودکار با قابلیت ضبط 09911195829


 
قيمت 0ريال

خودکار با قابلیت ضبط 09911195829
خودکار با قابلیت ضبط 09911195829

خودکار دوربین دار فول اچ دی هنگام فیلمبرداری ضبط صدا را نیز با کیفیت بالا انجام میدهد میکروفن این خودکار از نوع فیلتر دار است که میتواند صدایی بدون نویز را دریافت و ذخیره کند. این مدل خودکار دوربین دار دارای درب کشویی برای لنز میباشد که از دیده شدن لنز جلوگیری میکند .
مانند یک خودکار معمولی می‌توانید با این دوربین مداربسته بنویسید، آن را در دستانتان بگیرید و یا در جیب پیراهنتان بگذارید. ظاهر این خودکار هیچ تفاوتی با خودکارهای دیگر نداردو کاملا شبیه خودکارهای دیگر است . از خودکار دوربین دار ۱۱۰۰P می توان به عنوان وبکم برای کامپیوتر نیز استفاده کرد .
این خودکار دوربین دار کوچک مجهز به میکروفن داخلی است که امکان ضبط صدا را نیز به شما خواهد داد. خودکار دوربین دار ۱۱۰۰P دارای باتری لیتیومی است و زمان دشارژ شدن باتری ۱ ساعت فیلمبرداری است و مدت زمان شارژ با کامپیوتر ۳ ساعت است.افرادی که دوست دارند سایت فروشگاهی اصل اسپای کالا را ببینند روی http://spysoon.com/ بزنید تا انواع دوربین و ردیاب های مخفی و شنود میکروفون بیسیم را ببینید. جهت مشاوره رایگان و خرید میتوانید با تلفن 09911195829 تماس بگیرید یا داخل واتساپ پیام دهید.

پشتیبانی توسط بيزنا | طراحی قالب توسط مهدی نت